ELS Language Centers

Amerika / New Jersey / Merkeze Uzaklık 7 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Konaklama
- 24 Hafta Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı -
Eğitim Süresi 24 Hafta
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Merkezi New Jersey eyaletinin Princeton şehrinde ELS LANGUAGE CENTERS Dil okulu 1961 yılından beri Amerika’da ve Kanada’da 60 dan fazla şubesiyle kaliteli eğitim vermektedir. ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar. ELS, öğrencilerine, eğitim, kariyer ve yaşam hedeflerine ulaşmanın anahtarı olacak güçlü İngilizce dillerini öğrenme ve geliştirmede yardımcı olacak çeşitli programlara sahiptir.

Sunulan Programlar
General English
Intensive English
Academic English
TOEFL Prep
American Explorer


İmkanlar

ELS Teaneck, New York City’den yalnızca 30 dakika uzaklıktaki Fairleigh Dickinson University (FDU)’nin kampüsünde yer almaktadır. Hackensack Nehri kampüsten geçer ve çevresi parklar, restoranlar ve alışveriş merkezleri ile doludur. Teaneck şehir merkezi FDU kampüsünden çok kısa bir mesafede bulunur ve yürüyerek ulaşılabilir. Okulda tam donanımlı derslikler, Beysbol sahası, Bilgisayar merkezi, Spor Salonu, Futbol sahası, Tenis kortu, Sağlık merkezi, Basketbol kortu, Kütüphane, Fitness Merkezi, Kafeterya bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

ELS Teaneck öğrencilerine Go-kart, Super Bowl Festivities/Jersey Boys Broadway Show, Buz pateni, Bowling, Futbol maçları, Partiler ve kutlamalar. Özgürlük Heykeli ve Ellis Adası Göçmenlik Müzesi, Liberty Bilim Merkezi, ziyaretleri, Günlük/Hafta Sonu Gezileri: Newyork gezileri(Trenle 1 saatten kısa mesafe) gibi faaliyetler sunmaktadır.


Konaklama

ELS Teaneck kendisini seçen öğrencilerine, aile yanında konaklama, öğrenci rezidansları kampüs içi ve kampüs dışı yurt olanakları sunmaktadır.


ELS Language Centers Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita