ELS Language Centers

Amerika / New Haven / Merkeze Uzaklık 3 Km

Yaş Aralığı Eğitim Dili Konaklama
17 ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 17
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Merkezi New Jersey eyaletinin Princeton şehrinde ELS LANGUAGE CENTERS Dil okulu 1961 yılından beri Amerika’da ve Kanada’da 60 dan fazla şubesiyle kaliteli eğitim vermektedir. ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar. ELS, öğrencilerine, eğitim, kariyer ve yaşam hedeflerine ulaşmanın anahtarı olacak güçlü İngilizce dillerini öğrenme ve geliştirmede yardımcı olacak çeşitli programlara sahiptir.

Sunulan Programlar

Yarı yoğun İngilizce

Genel İngilizce

Akademik İngilizceİmkanlar

ELS New Haven, New Haven şehrinin hemen yanındaki West Haven, CT’deki University of New Haven (UNH)’da konumlanmıştır. Şehirde ücretsiz müzik konserine, sanat festivallerine ve New Haven Caz Festivali'ne de katılmak mümkün. UNH, West Haven sahil şeridi Sandy Point’ten yalnızca 10 dakika uzaklıktadır ve New York City ve Boston’dan kolayca erişilebilir bir konumdadır. Okulda tam donanımlı dersliklerde kaliteli İngilizce dersleri verilmektedir. Ayrıca kampüste bulunan Beysbol sahası, Bilgisayar merkezi, Spor Salonu, Futbol sahası, Tenis kortu, Sağlık merkezi, Basketbol kortu, Kütüphane, Fitness Merkezi, Kafeterya olanaklarından da yararlanabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.


Sosyal İmkanlar

Els Nev Haven öğrencilerine Konsept partiler, oyunlar, şehir turları, spor müsabakaları, tarihi binalara geziler, yenilikçi sanat gösterileri ve canlı tiyatro. gibi aktivitelerde sunmaktadır. New Haven; New York’un heyecanına trenle sadece 90 dakika uzaklıktadır ve tarihi Boston şehrine de iki-üç saat uzaktadır. East Rock Parkı gezerek  yürüyüş yollarının, gül bahçesinin, piknik alanlarının, doğa parkurlarının, tenis kortlarının ve kuş evinin tadını çıkarabilirsiniz.


Konaklama

ELS Nev Haven kendisiniz seçen öğrencilerine, aile yanı konaklaması ve kampüs dışı öğrenci yurdu konaklaması olanakları sunmaktadır


ELS Language Centers Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita