ELS Language Centers

Amerika / Lake Charles / Merkeze Uzaklık 8 Km

Yaş Aralığı Konaklama
- Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı -
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1961 yılında kurulan ELS LANGUAGE CENTER Dil okulları, İngilizce eğitim verme konusunda 55 yıldan fazla bir tecrübeye sahiptir. ELS LANGUAGE CENTER Dil okullarının çoğu Üniversite kampüsleri içinde bulunmaktadır. Amerika’da, Kanada, Avustralya, Çin, Malezya ve Avrupa’da da hem dil okulu merkezleri bulunmaktadır. ELS; 12 seviyedeki kursları, gelişmiş dil teknoloji merkezleri, çoklu sınav hizmetleri ve üniversitelere giriş desteği ile kişiye özel yaklaşımı ve öğrenci başarısına olan adanmışlığı sayesinde başarıyı garantiliyor. Akademik Amaçlar için İngilizce Programı” şimdi Avustralya, Kanada, Hindistan, Malezya, Panama ve Amerika Merkezlerinde verilmektedir .ELS  İngilizce Eğitimi ile sektörde lider bir dil eğitim kuruluşudur

Sunulan Programlar
Yarı-Yoğun İngilizce
Akademik İngilizce
American Explorerİmkanlar

ELS_Lake Charles ELS  partner üniversitelerinden biri olan McNeese State University kampüsünde bulunmaktadır. Kampüs  Hava alanına, alışveriş merkezine 5 dakika, şehir merkezine 10 dakika uzaklıktadır. Kampüse, süpermarketler, restoranlar, bankacılık ve kampüs dışı konutlar yürüme mesafesindedir. Okulda modern dersliklerin yanı sıra, Baseball field, Basketball court(s), Cafeteria, Center is handicapped accessible, Classrooms are handicapped accessible, Computer center, Fitness Center, Health center, Library, Racquetball/squash Courts, Swimming pool (indoor), Swimming pool (outdoor). Gibi olanaklarda bulunmaktadır. Toplu taşıma vasıtalarıyla istediğiniz yere kolaylıkla ulaşım sağlanmaktadır.


Sosyal İmkanlar

ELS Lake Charles Henning Kültür Sanat Merkezi ve diğer yerel müzeler başta olmak üzere, sanat galerileri, Creole Nature Trail All-American Road boyunca araba gezileri, plaj ,sportif aktiviteler sunmaktadır.


Konaklama

ELS Lake Charles, aile yanı konaklaması, kampüs dahili öğrenci yurdu konaklaması gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


ELS Language Centers Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita