ELS Language Centers

Amerika / La Verne / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
18-22 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 18-22
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1961 yılında kurulan ELS LANGUAGE CENTER Dil okulları, İngilizce eğitim verme konusunda 55 yıldan fazla bir tecrübeye sahiptir. ELS LANGUAGE CENTER Dil okullarının çoğu Üniversite kampüsleri içinde bulunmaktadır. Amerika’da, Kanada, Avustralya, Çin, Malezya ve Avrupa’da da hem dil okulu merkezleri bulunmaktadır. ELS; 12 seviyedeki kursları, gelişmiş dil teknoloji merkezleri, çoklu sınav hizmetleri ve üniversitelere giriş desteği ile kişiye özel yaklaşımı ve öğrenci başarısına olan adanmışlığı sayesinde başarıyı garantiliyor. Akademik Amaçlar için İngilizce Programı” şimdi Avustralya, Kanada, Hindistan, Malezya, Panama ve Amerika Merkezlerinde verilmektedir. ELS  İngilizce eğitimi ile sektörde lider bir dil eğitim kuruluşudur.

Sunulan Programlar

Intensive English

Academic English

TOEFL Prep

American Explorerİmkanlar

ELS- La Verne, Los Angeles'ın doğusundaki, La Verne Üniversitesi'nin kampüsünde yer almaktadır.  La Verne, işletmeler, mağazalar, restoranlar ve toplu taşıma araçlarıyla dolu güvenli bir şehirdir. Okul Plajlar, müzeler ve parklar, sörf plajları ile Disneyland ve Universal Studios Hollywood gibi turistik mekanların gibi ilgi çekici yerlerin yakınında yer almaktadır.  ELS öğrencileri, okula yakın olan ünlü müzeleri, eğlence parklarını ve alışveriş merkezlerini kolayca gezebilmektedirler.

Okulda tam donanımlı modern dersliklerde 15-20 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Ayrıca Bilgisayar merkezi, Spor Salonu, Futbol sahası, Kütüphane, Fitness Merkezi, Kafeterya gibi olanaklarda sunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

ELS-LaVerne Barbekü partisi, Spor aktiviteleri, Bowling, Doğum günü ve mezuniyet partileri, Pizza partisi, Konsept partiler, Huzurevi ziyaretleri, Conversation Cafe, Lantern Festivali, Ski & Snowboard gezisi, J. Paul Getty Center sanat merkezi, Universal Studios Hollywood gezileri Huntington Plajı gibi faaliyetler sunmaktadır.


Konaklama

ELS-La Verne  öğrencilerine ;aile yanı konaklaması, kampüs içi öğrenci yurdu konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


ELS Language Centers Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita