ELS Language Centers

Amerika / Honolulu / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
17 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 17
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1961 yılında kurulan ELS LANGUAGE CENTER Dil okulları, İngilizce eğitim verme konusunda 55 yıldan fazla bir tecrübeye sahiptir. ELS LANGUAGE CENTER Dil okullarının çoğu Üniversite kampüsleri içinde bulunmaktadır. Amerika’da, Kanada, Avustralya, Çin, Malezya ve Avrupa’da da hem dil okulu merkezleri bulunmaktadır. ELS; 12 seviyedeki kursları, gelişmiş dil teknoloji merkezleri, çoklu sınav hizmetleri ve üniversitelere giriş desteği ile kişiye özel yaklaşımı ve öğrenci başarısına olan adanmışlığı sayesinde başarıyı garantiliyor. Akademik Amaçlar için İngilizce Programı” şimdi Avustralya, Kanada, Hindistan, Malezya, Panama ve Amerika Merkezlerinde verilmektedir. ELS  İngilizce eğitimi ile sektörde lider bir dil eğitim kuruluşudur.

Sunulan Programlar

Yarı-Yoğun İngilizce

Akademik İngilizce

American Explorer

Ticari İngilizce

Amerika gezgini İngilizcesi,

Yöneticiler için İngilizce

Süper yoğun İngilizce

TOEFL VE IELTS Sınav Hazırlık Kurslarıİmkanlar

ELS Honolulu, olan Hawaii Pacific University (HPU)’nin şehir kampüsünde konumlanmıştır. Kafelere, restoranlara, alışveriş merkezlerine yakın bir konumdadır. Öğrenciler, şehrin kusursuza yakın ulaşım sistemi sayesinde plajlara, USS Arizona, Kraliyet Sarayı Iolani Palace ve dünyaca ünlü tatil yöresi Waikiki’ye kolayca ulaşabilirler Kampüsteki kütüphaneler, bilgisayar laboratuvarları, öğrenci merkezleri, Dil Ortağı Programı, çalışma atölyeleri, spor tesisleri, kampüs etkinlikleri,   aerobik sınıfları, beyzbol sahası, basketbol sahası, bilardo masası, kafeterya, bilgisayar laboratuvarı, spor salonu, sağlık merkezi, dil-teknoloji merkezi, kütüphane, masa tenisi masası, squash sahası, futbol sahası, kapalı yüzme havuzu, tenis kortları, voleybol sahası ve fitness salonu imkanlarından faydalanabilirsiniz.


Sosyal İmkanlar

ELS Honolulu, kram günleri, Bowling, Hiking, Kültür tanıtım etkinlikleri, Balina izleme turu, Waikiki Plajı, Manoa Şelaleleri gezileri ve daha fazla faaliyetleri öğrencilerine sunmaktadır.


Konaklama

ELS Honolulu öğrencilerine aile yanı konaklaması ve kampüs dışı yurt konaklaması seçeneklerini sunmaktadır.


ELS Language Centers Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita