ELS Language Centers

Amerika / Cincinnati / Merkeze Uzaklık 3 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1961 yılında kurulan ELS LANGUAGE CENTER Dil okulları, İngilizce eğitim verme konusunda 55 yıldan fazla bir tecrübeye sahiptir. ELS LANGUAGE CENTER Dil okullarının çoğu Üniversite kampüsleri içinde bulunmaktadır. Amerika’da , Kanada, Avustralya, Çin, Malezya ve Avrupa’da da hem dil okulu merkezleri bulunmaktadır. ELS; 12 seviyedeki kursları, gelişmiş dil teknoloji merkezleri, çoklu sınav hizmetleri ve üniversitelere giriş desteği ile kişiye özel yaklaşımı ve öğrenci başarısına olan adanmışlığı sayesinde başarıyı garantiliyor. Akademik Amaçlar için İngilizce Programı” şimdi Avustralya, Kanada, Hindistan, Malezya, Panama ve Amerika Merkezlerinde verilmektedir. ELS  İngilizce Eğitimi ile sektörde lider bir dil eğitim kuruluşudur.

Sunulan Programlar
Intensive English
Academic English
American Explorerİmkanlar

ELS Cincinnati, şehir merkezinde Cİncinati’nin üst yakasında Ohio'daki Cincinnati Üniversitesi kampüsünde konumlanmıştır. Okul kampüsü; mağazalara, restoranlara, spor olanaklarına ve Cincinnati’yi “ABD’nin en eğlenceli şehirleri” arasında ilk 20’ye sokan etkinliklerine oldukça yakındır. Okul TOEFL hem de IELTS sınav merkezidir. Akademik amaçlı yoğun İngilizce programını başarı ile bitiren öğrenciler ELS’nin anlaşmalı olduğu 600 üniversiteye TOEFL’ sız giriş yapabilirler. Okul dışında kalan zamanlarını verimli değerlendirmek isteyen öğrenciler, dünyaca ünlü küresel şirketlerden birinde staj yapma şansı yakalayabilirler. Okulda tam donanımlı modern derslikler de eğitim yapılmaktadır. Ayrıca Beysbol sahası, Bilgisayar merkezi, Spor Salonu, Futbol sahası, Yüzme havuzu (kapalı), Tenis kortu, Sağlık merkezi, Basketbol kortu, Kütüphane, Raketbol/squash Kortları, Fitness Merkezi, Kafeterya imkanlarından da yararlanabilirsiniz.


Sosyal İmkanlar

Ping-pong, Rafting, Paintball, Beyzbol, Bowling, İkram günleri, Cincinnati Hayvanat Bahçesi ve Botanik Bahçeleri, Cincinnati Sanat Müzesi. Cincinnati parklarına geziler gibi çeşitli aktiviteler yapılmaktadır.


Konaklama

ELS Cincinati, aile yanı konaklama, ,kampüs içi öğrenci yurtları gibi konaklama alternatiflerinden birini seçebilirsiniz.


ELS Language Centers Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita