ELS Language Centers

Amerika / Charlotte / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1961 yılında kurulan ELS LANGUAGE CENTER Dil okulları, İngilizce eğitim verme konusunda 55 yıldan fazla bir tecrübeye sahiptir. ELS LANGUAGE CENTER Dil okullarının çoğu Üniversite kampüsleri içinde bulunmaktadır. Amerika’da, Kanada, Avustralya, Çin, Malezya ve Avrupa’da da hem dil okulu merkezleri bulunmaktadır. ELS; 12 seviyedeki kursları, gelişmiş dil teknoloji merkezleri, çoklu sınav hizmetleri ve üniversitelere giriş desteği ile kişiye özel yaklaşımı ve öğrenci başarısına olan adanmışlığı sayesinde başarıyı garantiliyor. Akademik Amaçlar için İngilizce Programı” şimdi Avustralya, Kanada, Hindistan, Malezya, Panama ve Amerika Merkezlerinde verilmektedir. ELS  İngilizce eğitimi ile sektörde lider bir dil eğitim kuruluşudur.

Sunulan Programlar

Genel İngilizce

Yarı-Yoğun İngilizce

Akademik İngilizce

İş İngilizcesiAmerican Explorerİmkanlar

ELS Charlotte, North Carolina'da, Washington, DC ve Atlanta, Georgia arasındaki Johnson & Wales Üniversitesinde Charlotte  Kampüsü'nde yer almaktadır. Kampüs Uptown  Şehir Merkezindeki konumu, kaliteli yemek, alışveriş, kültür ve heyecan verici spor etkinliklerinin sadece birkaç dakika uzaklıktadır.  Appalachian Dağları'ndan sadece iki saat ve Carolina plajlarından dört saat uzaklıktadır. Okulda ortalama 12 kişilik sınıflarda haftalık 20 ders Semi-English Programında İngilizce dersi alabilirsiniz. Ayrıca haftalık 15 ders haftalık 15 ders içeren American Explore programı ile kısa süreli İngilizce öğrenimi yapabilirsiniz. Okulda Tam donanımlı derslikler ve Beysbol sahası, Bilgisayar merkezi, Spor Salonu, Futbol sahası, Yüzme havuzu (kapalı), Basketbol kortu, Kütüphane, Fitness Merkezi, öğrenci salonu bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

ELS Charlotte,Charleston gezisi, Kayak, Konsept partiler, Appalachian Dağları ve göz alıcı Carolina plajları, Hafta sonları Chimney Rock State Park'a yapılan doğa yürüyüşleri ve küçük tırmanışlar, Discovery Place Center'da birbirinden eğlenceli aktiviteler, spor aktiviteleri gibi birçok faaliyet sunar.


Konaklama

ELS Charletto kendisini tercih eden öğrencilerine, aile yanında konaklama, öğrenci rezidansları gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


ELS Language Centers Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita