ELS Language Centers

Amerika / New York / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Merkezi New Jersey eyaletinin Princeton şehrinde ELS LANGUAGE CENTERS Dil okulu 1961 yılından beri Amerika’da ve Kanada’da 60 dan fazla şubesiyle kaliteli eğitim vermektedir. ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar. ELS, öğrencilerine, eğitim, kariyer ve yaşam hedeflerine ulaşmanın anahtarı olacak güçlü İngilizce dillerini öğrenme ve geliştirmede yardımcı olacak çeşitli programlara sahiptir

Sunulan Programlar
Akademik Amaçlar için İngilizce Kursu
Genel İngilizce Kursu
Yarı-Yoğun İngilizce Kursu
ELS Dil Tecrübesi +3 ve +6 Kursları
İş İngilizcesi Kursu
Süper Yoğun İngilizce Kursu
Yöneticiler için İngilizce Kursu
TOEFL Sınavına Hazırlık Kursu
American Explorer Kursu
Süper-Yoğun İngilizce Plus Kursu
New York’ta Yaz Kurs Programı


İmkanlar

ELS/Manhattan, Adelphi University’nin şehir kampüsü olan modern Manhattan Ofis binasında bulunmaktadır.  İlgi odağı SoHo’da, Chinatown ve Tribeca’dan sadece birkaç blok ötede ve Greenwich Kasabası’na yürüme mesafesindedir. Okul tam donanımlı dersliklerin yanı sıra, kütüphane ve dil teknoloji merkezi, öğrenci salonu, internet erişimi olanağı, kafeterya olanakları sunar. Öğrencilerin ELS’ye kayıtlıyken üniversite derslerini ziyaret edip derslere katılma olanağı vardır. Öğrenciler ayrıca İngilizce pratik yapa bilme ve çeşitli gönüllü çalışmalar yoluyla Amerikalılarla tanışabilme imkanına sahiptir. Toplu taşıma vasıtalarıyla ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır.


Sosyal İmkanlar

ELS, öğrencilerine, yalnızca Amerika’nın en büyük ve en çok çeşitliliğe sahip şehrinde bulunabilecek birinci sınıf sanat, tiyatro, eğlence, restoran ve alışveriş olanakları sunar. Özgürlük Heykeli / Ellis Adası, Modern Sanat Müzesi (MoMA) gezilerine katılabilirsiniz.


Konaklama

ELS New York Manhattan Dil Okulu kendisini seçen öğrencilerine konaklama olarak aile yanı konaklaması ve kampüs dışında öğrenci yurdu gibi konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


ELS Language Centers Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita