ELC - English Language Centre

Amerika / Los Angeles / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

1978 yılında kurulan ELC English Language Centre, Los Angeles, Boston ve Santa Barbara şehirlerindeki şubelerinde kaliteli İngilizce dil eğitimi vermektedir. Yaz aylarında, ELC UCLA, MIT, UCSB ve Wheelock Koleji'nde kampüste bir Yaz Genç Programı sunmaktadır. Kış aylarında, ELC Los Angeles, Boston ve Santa Barbara'da bir Kış Genç Programı sunmaktadır.38 yıllık tecrübesiyle, yüksek nitelikli ve özverili eğitmenleri ve kullandığı dinamik ve kapsamlı müfredatı ile ELC hızlı bir dil gelişimi için mükemmel bir ortam sağlar

Sunulan Programlar

General English

Intensive English

Business English

IELTS Prep

Cambridge Exam

Academic Year and Semester

Semi Intensive English

Summer Programme

Junior Programme

University Pathway

50+

Intensive English Courses

Semi-Intensive Plus Course

Semi-Intensive English Course

Part-Time Course

Combination Course

Long Stay Program

English Plus Programs

Junior Programs

TOEFL Preparation Course

Test programları SAT, GMAT, IELTS, GRE, CPE ve dahası

Cambridge Preparation Course

Individual Executive English Courses

Combination English Course

Multi-Center Study Tour

Summer Campus Programs

Academic Year and Semester Programs

One-on-one lessonsİmkanlar

1978 Yılından günümüze İngilizce  eğitimi üzerine odaklanmış  olan ELC Los Angeles dil okulu, Amerika’nın  Los Angeles şehrinin batı sahilinde Westwood' da konumlanmıştır. Beverly Hills ve Hollywood'a yakın ve Santa Monica ve Venedik plajlarından sadece iki mil uzaklıktadır. Okulun bulunduğu bölge Amerika’nın eğlence ve eğitim merkezlerinden birisidir. Okul binasında 24 tam donanımlı sınıflarda deneyimli öğretmenler tarafından kaliteli eğitim sağlanmaktadır Okul binasında ayrıca,  ücretsiz internet erişimli bilgisayar merkezi, kütüphane ve öğrenci salonu, akademik dershane bulunmaktadır. Toplu taşıma araçlarıyla ulaşım kolaydır. Öğrenci yerleştirme testleri, çoktan seçmeli dilbilgisi bölümü, bir yazı bölümü ve Dersler Direktörü ile bir röportaj içermektedir. Testin üç ayrı bileşeni, ELC'nin çok seviyeli yerleştirme sistemini kullanarak, her bir öğrencinin sınıfları için doğru yerleşimler yapmamıza izin verir.


Sosyal İmkanlar

ELC Los Angeles öğrencilerine çok çeşitli aktivite olanakları da sunmaktadır. Tam ve yarım günlük geziler, Spor aktiviteleri, Disneyland gezileri Akşam eğlenceleri, Rodeo, LA Dodgers Games, Voleybol, Plaj Voleybolu,Yıl boyu güneşli hava, Harika üniversiteler ve inanılmaz düşünürler, dünya standartlarında sörf, golf, tenis ve diğer sporlar, ünlü restoranlar ve meşhur şefler, Hollywod film premierleri, ünlü müzeler, harika plajlar, özel Beverly Hills alış veriş merkezleri,  Disneyland, San Francisco, Magic Mountain, Grand Canyon, LasVegas ve fazlası.


Konaklama

ELSC kendisini seçen öğrencilerine; Aile yanı konaklaması, yurt konaklaması, Apartman dairesi, otel hotel, öğrenci evleri gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


ELC - English Language Centre Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita