Ecole France Langue

Fransa / Bordeaux / Merkeze Uzaklık 3 Km

Yaş Aralığı Konaklama
17 Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /
Yaş Aralığı 17
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /

Ecole France Langue 1976 da Paris’te kurulmuş Uluslararası bir Fransız Okuludur. İhtiyacı karşılamak için her öğrencinin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış birçok çok çeşitli Fransızca kursları sunmaktadır. Konuşma, dil bilgisi, okuma, dinleme ve yazma arasında iyi bir denge sağlamak için Fransız dilinin çeşitli yönlerini içermektedir. Son derece güler yüzlü ama son derece profesyonel bir atmosferde eğitim verilmektedir.

Sunulan Programlar
Genel Fransızca Kursu ( Yoğun / Süper Yoğun / Birleştirilmiş)
Mesleki Fransızca Kursu• Sınava Hazırlık Kursları
Fransızca ve Şarap Kursu
Fransızca ve Fransız Mutfağı Kursu
50+ Yaşındakiler için Fransızca Kursu


İmkanlar

Ecole France Langue-Bordeaux  Fransa’da  Bordeaux da  Gironde başkentinin kalbinde  19. yüzyıldan kalma tarihi bir binada konumlanmıştır. Place de Quinconces ve Place Gambetta gibi yerlerde bulunan pek çok teras restorana, alışveriş merkezlerine çok yakındır. Toplu taşıma vasıtalarıyla ulaşım kolay ve rahattır. Tam donanımlı, klimalı, aydınlık 10 adet derslikte,10 ile 12 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Binada ayrıca, ücretsiz internet erişimi, bilgisayar odası, öğrenci salonu, özel bahçe bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Müzesi, tiyatroları, restoranları, barları ve diskoları,  muhteşem plajlar, kokulu çam ormanları ve bölgenin çok sayıdaki tipik köyleri sizleri beklemektedir. Şarap severler için Saint-Emilion'u ziyaret etmek şarttır .Doğa sporlarına uygun ortamdadır. Bordeaux Tiyatrosu’nu, Saint – Andre Katedrali olarak da bilinen Bordeaux Katedrali’ni, büyük bir sanat galerisi olan Bordeaux Güzel Sanatlar Müzesi’ni, Garonne Nehri’nin kenarında konumlanmış La Cite du Vin’i ziyaret edebilirsiniz.


Konaklama

Ecole France Langue-Bordeaux  kendisini seçen öğrencilere konaklama olarak, aile yanı konaklamasını, apartları, rezidansları, otelleri ,stüdyo daireleri seçenek olarak sunmaktadır.


Ecole France Langue Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita