Ecole France Langue

Fransa / Biarritz / Merkeze Uzaklık 3 Km

Yaş Aralığı Konaklama
14 Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 14
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

Ecole France Langue 1976 da Paris ‘te kurulmuş Uluslararası bir Fransız Okuludur. İhtiyacı karşılamak için her öğrencinin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış birçok çok çeşitli Fransızca kursları sunmaktadır. Konuşma, dil bilgisi, okuma, dinleme ve yazma arasında iyi bir denge sağlamak için Fransız dilinin çeşitli yönlerini içermektedir. Son derece güler yüzlü ama son derece profesyonel bir atmosferde eğitim verilmektedir.

Sunulan Programlar
Genel Fransızca Kursu ( Yoğun / Süper Yoğun / Birleştirilmiş) Mesleki Fransızca Kursu
Sınava Hazırlık Kursları
Fransızca ve Spor Kursu (Sörf, Golf, Zindelik)
Fransızca ve Fransız Mutfağı Kursu
50+ Yaşındakiler için Fransızca Kursu


İmkanlar

2003 yılında Ecole France Langusge Biarritz,’ de şubesini açtı. Okul, Biarritz'in merkezinde, canlı Halles semtine 5 dakikalık yürüme mesafesinde,1970 yılına ait bir binada konumlanmıştır. Şehir merkezine yürüyerek 20 dakika, bisikletle 10 dakika mesafededir.  Market, restoran, kafelere, butiklere, pazara, küçük dükkanlara yalnızca 5 dakika uzaklıktadır.  Dünyaca ünlü bir sörf noktası olan Côte des Basques plajına 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.  Tren istasyonu ve havaalanı arabayla 15 dakika uzaklıktadır. Geniş, konforlu, modern ve klimalı 15 adet sınıfta 12 kişilik gruplar halinde Fransızca dil eğitimi verilmektedir. Okulda ayrıca; çalışma odası, internet, bilgisayar odası, dinlenme salonu, bahçe ve havuz gibi olanaklar bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Okul,Spor aktiviteleri, ortak yemekler, bir opera partisi, bir şehir turu ya da film geceleri genellikle sunulmaktadır haftasonu gezileri  gibi aktiviteleri sunmaktadı.Ayrıca, Biarritz’de sörf yapabilir, talasoterapi kürleri görebilir veya büyük Casino’da oyun oynayabilir ya da gün boyunca büyük plajlarda güneşlenebilirsiniz. Geceleri ise Atlantik Okyanusu’nun en ünlü gece kulübü olan Flamigo’da dans edebilirsiniz.


Konaklama

Ecole France Langue – Biarritz kendisini tercih eden öğrencilere. kurs süresince; Ev sahibi aile, apartman dairesi , rezidans, yurt gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


Ecole France Langue Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita