EC English

Kanada / Vancouver / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

1905 yılından beri dünyanın birçok yerinde dil eğitimi veren EC English (eski adıyla LSC)Kanada’nın saygın ve prestijli okullarındandır. Akademik eğitim almak isteyen öğrenciler için kaliteli bir eğitim sunmaktadır. EC’nin Toronto şehri haricinde Montreal ve Vancouver şehirlerinde de okulları vardır Modern bir eğitim binasına sahip olan.Ec English Toronto 2011 yılında şehrin en merkezi noktası Eglington Aveneu'da kuruldu.. Dünyanın en uzun caddesi olan Yonge Caddesi'ne bir kaç adım uzaklıktadır.

Sunulan Programlar
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce Dil Kursu
İş İngilizcesi
İş İngilizcesi Diploma Programı
Sınav Hazırlık Dil Kursu (IELTS, TOEFL, TOEIC, TEFL)
Co-Op Programı
Bire bir İngilizce Dil Kursu
Akademik İngilizce Kursu


İmkanlar

1987 yılından itibaren eğitim veren EC Vancouver, şehir merkezinde bulunan Yaletown ve Chinatown bölgesi yakınında yer almaktadır. Vancouver’in en güzel parklarından olan Stanley Park ve halk kütüphanesini okula sadece 3 km uzaklıktadır. Okul binasında tam donanımlı Okulda 43 adet derslik, , 25 adet internet bağlantılı bilgisayar, akıllı tahtalar, kütüphane, özel çalışma odası, öğrenci salonu ve geniş bir kafeterya bulunmaktadır.Metro ve otobüs gibi toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesinde olduğundan ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Ec Vancouver öğrencilere çeşitli aktivitelerde sunmaktadır. Her öğrencinin katılmaktan keyif aldığı bir aktivite veya gezinin yer aldığı aktiviteler mevcuttur. Her ay yeni bir aktivite programı düzenlenmektedir. Hafta içi her gün bir aktivite, her hafta sonu ise bir gezi mevcuttur. Victoria, Seattle, Lynn Canyon gezilere; Amerikan Futbolu, buz pateni ve hockey yapılan sportif aktivitelere örnek olarak gösterilebilir. Şehir turları, tarihi yerleri ziyaret, festivaller  gibi aktiviteleride bunlara ekleyebiliriz.


Konaklama

Ec vancouver öğrencilere, Aile yanı konaklaması. Yurt konaklaması, Apartman daireleri  gibi konaklama alternatifleri sunmaktadır.


EC English Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita