EC English

Malta / St. Julians / Merkeze Uzaklık 21 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

1905  yılından beri dünyanın birçok yerinde dil eğitimi veren EC English (eski adıyla LSC) okullarındandır. EC küçük bir ada olan Malta’da eğitim vermeye başlayarak yıllar içinde; İngiltere, Amerika, Kanada, Malta ve Güney Afrika’da 18 tane okul açmayı başarmıştır Tüm EC merkezlerinin ortak özellikleri İngilizce dil eğitimini daha anlaşılır ve kolay hale getirmek için en son teknoloji ve çok deneyimli eğitim kadrosu ile ,her şeyden önce öğrenci gelir düşüncesiyle kaliteli eğitim vermek ilkesidir. Akademik eğitim almak isteyen öğrenciler için kaliteli bir eğitim sunmaktadır

Sunulan Programlar
General English
Intensive English
Business English
TOEFL Prep
IELTS Prep
Cambridge Exam
Academic Year and Semester
One-to-one
English +
50+
internship


İmkanlar

Ec English, Malta’nın başkenti olan Valetta’nın kuzeyinde  St. Julians'ın merkezinde yer almaktadır. St. Julians’ta, restoranlar, hoteller, eğlence merkezleri, barlar, alışveriş merkezleri, sinemalar ve Casino, okuldan sadece birkaç dakika yürüme mesafesinde yer alır. Okulda tam donanımlı klimalı  aydınlık 70 tane sınıfta 12 kişilik gruplar halinde kaliteli İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Tüm okulda Ücretsiz Kablosuz İnternet Erişimi, Öğrencilerin kullanımına açık Görsel ve İşitsel Kütüphane, İşadamları için özel tam donanımlı Business Lounge, Öğrenci salonunda ücretsiz kullanıma açık Play Station, Öğrenciler için özel 12 bilgisayarlı Bilgisayar Odası, Öğrenci salonunda Plazma TV ve DVD Player, ücretsiz, 37 bilgisayarlı İnternet Cafe ,teras bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Partiler ve kutlamalar, Kültürel geziler, Spor faaliyetleri, adaların keşfi,film geceleri, oyun geceleri, plaj kulübü gibi faaliyetlere katılabilirsiniz.


Konaklama

Ec English kendisini seçen öğrencilerine aile yanı konaklama, öğrenci evleri, öğrenci rezidansları gibi konaklama imkanları sunmaktadır.


EC English Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita