EC English

İrlanda / Dublin / Merkeze Uzaklık 6 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 25 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 25 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1905  yılından beri dünyanın birçok yerinde dil eğitimi veren EC English (eski adıyla LSC) okullarındandır. EC küçük bir ada olan Malta’da eğitim vermeye başlayarak yıllar içinde ; İngiltere, Amerika, Kanada, Malta ve Güney Afrika’da 18 tane okul açmayı başarmıştır Tüm EC merkezlerinin ortak özellikleri İngilizce dil eğitimini daha anlaşılır ve kolay hale getirmek için en son teknoloji ve çok deneyimli eğitim kadrosu ile ,her şeyden önce öğrenci gelir düşüncesiyle kaliteli eğitim vermek ilkesidir. Akademik eğitim almak isteyen öğrenciler için kaliteli bir eğitim sunmaktadır

Sunulan Programlar
Genel İngilizce Kursu
Çalışma Amaçlı İngilizce Kursu
Şehirde İngilizce Kursu
Akademik Yıl / Dönem
Cambridge Sınav Hazırlık Kursu
Higher Score- IELTS Kursu
Birebir İngilizce Kursu
30+ Yaşında Olanlar için İngilizce Kursu


İmkanlar

1986 yılında kurulan English in Dublin, İrlanda Dublin şehrinin merkezinde tarihi Merrion meydanında konumlanmıştır. Birçok restoran, kafe, bar ve dükkanlara yakın mesafede yer almaktadır. Okula tramvay, tren ve otobüsle ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır. English in Dublin dil okulu, öğrencilerin tüm İngilizce ihtiyaçlarına yönelik geniş yelpazede eğitim imkânı sunmaktadır. Tam donanımlı 9 derslikte 12 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okulda ayrıca bedava internet, kütüphane, öğrenci bilgisayarları, öğrenci salonu, çalışma alanı olanakları vardır. Sınava hazırlık kursları; sınav formatında sorular ve çeşitli egzersizler eşliğinde işlenmektedir. Derslerde; sınav içeriğini kapsayan hazırlık kitapları, ders materyalleri ve geçmiş dönemlere ait çıkmış sorular kullanılmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Yürüyüş Turu, Oyunlar, Öğleden Sonra, Gaelic Futbol, Pub Gecesi, tarihi yerleri ziyaret, şehir turları gibi sosyal, kültürel, sportif ve turistik geziler yapılmaktadır.


Konaklama

EC Dublin Dil Okulu kendisini tercih etmekte olan öğrencilerine, kurs süresince, aile yanı konaklaması ve öğrenci yurdu, öğrenci rezidansları gibi konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


EC English Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita