EC English

Amerika / Boston / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı /

1905 yılından beri dünyanın birçok yerinde dil eğitimi veren EC English (eski adıyla LSC) okullarındandır. EC küçük bir ada olan Malta’da eğitim vermeye başlayarak yıllar içinde ;İngiltere, Amerika, Kanada, Malta ve Güney Afrika’da 18 tane okul açmayı başarmıştır Tüm EC merkezlerinin ortak özellikleri İngilizce dil eğitimini daha anlaşılır ve kolay hale getirmek için en son teknoloji ve çok deneyimli eğitim kadrosu ile ,her şeyden önce öğrenci gelir düşüncesiyle kaliteli eğitim vermek ilkesidir. Akademik eğitim almak isteyen öğrenciler için kaliteli bir eğitim sunmaktadır.

Sunulan Programlar

Genel İngilizce Kursları,

Yarı yoğun İngilizce Kursu,

Yoğun İngilizce Kursu,

Birebir İngilizce Kursu,

TOEFL & IELTS Yoğun hazırlık kursu

FCE, CAE & CPE hazırlık kursu

Akademik yıl 24/30

Birkaç merkezli Akademik yıl kursu

Business English Mini Group 20

Birebir iş İngilizcesi kursu

GMAT/GRE Hazırlık kursu

TEFL (Öğretmen Eğitimi)İmkanlar

1992 yılından itibaren hizmet veren EC English Boston Dil Okulu, Boston şehir merkezinde Back Bay’da konumlanmıştır. Kafeler , güzel restoranlar ve butikler okuldan sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Aynı zamanda metro istasyonunun bulunduğu ünlü Prudential Center ve Copley Square'ye ev sahipliği yapar.Bu sayede ulaşım kolay ve sorunsuzdur. Okul tam teknolojiyle donatılmış , 12 azami 15 kişilik  18 derslikte, tecrübeli öğretmenler tarafından kaliteli öğrenim vermektedir.Okul binasında ayrıca, 19 bilgisayarlı bilgisayar laboratuvarı, kafeterya , kütüphane,öğrenci salonu,mutfak,ses ve  test  tesisleri, çalışma odası, interaktif  beyaz tahta,ücretsiz  internet, tekerlekli sandalye erişilebilirliği bulunmaktadır. Okul resmi TOEFL iBT test merkezi olmayı başarmıştır


Sosyal İmkanlar

Okul öğrencilerine bazı faaliyetlerde sunmaktadır. Kayak, Six Flags, Buz pateni, Niagara Falls gezileri, The Prudential Center, Skywalk Observatory, Harvard Universityv, New York City Haftasonları, Charles River üzerinde Kano keyfi, Salem, Baseball, Freedom Trail, Whale watching, Martha's Vineyard, Cape Cod beaces, Harvard University, New England Aquarium gezileri, Hoş geldin aktiviteleri gibi etkinliklere katılabilirsiniz.


Konaklama

Okul, öğrencilerine, aile yanlarında konaklama, paylaşımlı dairelerde konaklama ve yurtlarda konaklama gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


EC English Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita