DID - Deutsch in Deutschland

Almanya / Münih / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
17 24 Hafta almanca Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /
Yaş Aralığı 17
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili almanca
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /

DID-DEUTSCH IN DEUTSCHLAND 40 yıldan fazla tecrübeye sahip Almanya ‘nın Berlin Münih, Frankfurt, Hamburg şehirlerinde şubesi bulunan kaliteli bir dil okuludur. Okulun Münih şubesi 1977 yılında şehrin merkezinde ki stachus  meydanına  yürüme 15 dakikalık uzaklıkta bulunmaktadır. Sayısız butik, en büyük alışveriş merkezleri  buradan başlamaktadır.

Sunulan Programlar
Yoğun Almanca Kursu
Standart Almanca Kursu
Premium Almanca Kursu
Bireysel Öğrenim
İş Almancası
TestDaF Hazırlık Kursu
Telc Hazırlık Kursu
Yaz Üniversitesi Kursu
Üniversite Yerleştirme Kursu
Staj Programı
Öğretmen Yetiştirme Kursu
Group Stay Programı


İmkanlar

DID DEUTSCH IN DEUTSCHLAND, merkez tren istasyonunun yakınında bulunması sebebiyle istenilen her yere ulaşım rahattır. İki katlı odaları olan okulda dil eğitimi için istenilen tüm meteryalleri bulacaksınız. Son teknolojiyle donanmış derslikleri, medya ve kütüphanesi ile kendi kendine çalışma merkezleri,6 bilgisayarlı multimedya odası,6 bilgisayarlı internet kafe, kablolu kablosuz internet erişimi, öğrenci ofisi, içecek ve atıştırma otomatları bulunan salon, masa tenisi olan  terası, kafeteryası bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

DID DEUTSCH IN DEUTSCHLAND, etkinlik rehberi aracılığıyla birçok etkinlik düzenlemektedir. Münih’teki tüm önemli noktaları hedef alan şehir turları düzenlenmekte. Müzeler, kaleler ve tarihi yerleri gezmek için kültürel geziler düzenlenmektedir. Tekne turları ve şehrin merkezinde sportif aktiviteler yapılmakta.Yazın sıcağında Alplerde kayak zevkini yaşayacaksınız.


Konaklama

DID DEUTSCH IN DEUTSCHLAND sizlere konaklama seçenekleri de sunmakta. Ev sahibi konaklama, Aile yanı konaklama, Gençlik oteli, Öğrenci yurdu, Daireler, Özel oda  gibi alternatifler sunmakta. Sizler kendinize uygun seçeneği seçme şansına sahipsiniz.


DID - Deutsch in Deutschland Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita