Converse International School

Amerika / San Diego / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Konaklama
18 Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 18
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Converse International School of Languages (CISL) dil okulu,  40 yılı aşkındır  öğrencilerin etkili ve kendilerine güvenerek İngilizce konuşmalarına yardımcı olmaktadır. Dil öğreniminde uluslararası öncü konumdadır. Amerika’da  San Diego ve San Francisco olmak üzere 2 şubesi vardır. TOEFL, Cambridge ve IELTS sınavlarına hazırlık kurslarını da içine alan Yabancı Dil İngilizce (ESL) programları ve kursları sunulur. CISL öğretmenleri, öğrencilerin etkili ve kendilerine güvenerek konuşabilmeleri amacıyla onların kendi kişisel, mesleksel ve eğitimsel gereksinimlerine göre hazırlanmış dersler sunmak için eğitilmişlerdir! İngilizce dil becerilerini geliştirmeye ek olarak CISL öğrencileri, kültür çeşitliliği gösteren sınıflarda, diğer kültürleri öğrenme fırsatını yakalarlar.

Sunulan Programlar

Standart İngilizce Kursu

Yoğun İngilizce Kursu

Cambridge İngilizce Kursu

TOEFL Sınavına Hazırlık Kursu

IELTS Sınavına Hazırlık Kursu

İş İngilizcesi Kursu

Kariyer için İngilizce Kursu

Özel Dersler

Global Success Programı

Academik Pathways Programı

Academic Year Abroad Programı

Academik İngilizce Kursu (EAP)

Premier Executive İngilizce Kursuİmkanlar

1972 yılından beri eğitim vermekte olan Converse International School of Languages, San Diego şehrinin merkezinde Broadway Caddesi’nde konumlanmıştır. Müzelere, doğal parklara, kumsallara, kafelere, restoranlara ve mağazalara oldukça yakındır. Modern ve aydınlık akıllı tahtalarla donatılmış dersliklerde 8 kişilik gruplar halinde dalında tecrübeli öğretmenler tarafından İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında ayrıca, bilgisayar salonu, resepsiyon, kablosuz internet erişimi, kafeterya ve öğrenci salonu (ve fazlası)gibi donanımlar bulunmaktadır. CISL San Diego okulu şehir merkezinde ve toplu taşıma araçlarına yakın bir konumdadır


Sosyal İmkanlar

Converse Sandiago öğrencilerine birçok aktivite imkanı sunmaktadır. Kumsal voleybolu, bisiklet, kaya tırmanışı, tenis, yelken, Kayaking, SeaWorld, Balboa Park, Baseball, Whale watching, Pacific Beach, Little Italy, San Diego Zoo, Football, Rock Climbing, Bowling, Biking, Inline Skating, Skateboarding, Hiking, La Jolla, Sailing, Seaport Village, Coronado Beach, Surfing, Golf.balina gösterileri bunlardan bazılarıdır.


Konaklama

Converse Sandiago öğrencilerine kurs süresince, aile Yanında Konaklama, yurtta konaklama, öğrenci evleri, öğrenci Rezidansları, Hotel gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


Converse International School Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita