Colon Language Center

Almanya / Hamburg

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /

COLON LANGUAGE CENTER HAMBURG 1952 tarihinde Almanya ‘nın Hamburg şehrinin merkezi olan Colonnaden’de kurulmuştur. 66 yıldır,  deneyimli öğretmen kadrosuyla,öğrenci memnuniyetiyle, Colon’u kaliteli bir okul haline getirmiştir.Okul,Avrupa Ortak Referans Çerçevesinin (Common European Framework of the Commision for Language Learning ) belirlediği altı dil seviyesini esas alır.(A1-A2-B1-B2-C1-C2)

Şehrin göbeğinde bir yaya bölgesinde bulunan üç bina, hem uluslararası hem de Almanca olmak üzere birçok dil eğitimi vermektedir.  Sayısı 120 lere yaklaşan öğretmen ve  öğrenciye ev sahipliği yapmakta olup, kurum aynı zamanda sürekli eğitim için tanınmış bir merkezdir. Okul Alman Özel Okullar Birliği VDP, Uluslararası Dil Merkezleri Birliği gibi kurumlar tarafından dil eğitiminde kalite ve yüksek standartlar bakımından onaylanmıştır.

Sunulan Programlar

Yoğun Almanca Kursu        

Yarı Yoğun Almanca Kurslar

Akşam Kursları

Özel Almanca Dersi

Mesleki Almanca

Ekonomi Almancası

Sınavlara Hazırlık Kursları

Konuşma Kursları

Edebiyat Kursu

İmla ve Gramer kursu

İş Almancasıİmkanlar

Her dil seviyesinde ki öğrenciyi kabul eden okul, tam donanımlı dershanelerde kaliteli eğitim vermektedir. Öğrenci odası, dinlenme odası, bilgisayar odası. kablosuz interneti bulunan okulda öğrenciler şehir turlarıyla size Almanya’yı ve Alman kültürünü tanıma imkanı sunmaktadır. Merkezdeki kafe, restaurant ve alışveriş ve eğlence merkezlerine ve turistik bölgelere ulaşım rahatlığı bulunmaktadır. Öğrenciler Hamburg’da aksansız standart Almanca konuşulan sosyal çevrede vakit geçirmek ve Almanca pratiği yapma imkanı bulurlar.


Sosyal İmkanlar

Hamburg Limanı, Hansa, Elbe Plajı, Belediye Binası, ‘Michel’ olarak da bilinen St. Michaelis Kilisesi ve tarihi depo mıntıkası olan Speicherstadt, Colon şehir merkezi, Hamburg sanat müzesi öğrencilerin yürüyerek veya toplu taşıma araçlarıyla gezip keşfedebileceği önemli turistik merkezlerdir.


Konaklama

Colon Language Center,öğrencilerine; ev sahibi aile, colon dil merkezi ikametgahı, ortak daire gibi çeşitli  konaklama imkanları da sunmaktadır.Öğrenciler bu imkanlardan istedikleri  yeri seçebilirler.


Colon Language Center Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita