Clubclass English Language Schools

Malta / St. Julians / Merkeze Uzaklık 21 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /

Clubclass Language Schools, Ocak 1999'da ilk olarak Malta'da yabancı öğrencilere İngilizce dili öğretmek amacıyla açılmıştır. Malta'daki başarının ardından Clubclass'ın yöneticileri, 2012 yılında markalarını büyütmek adına Londra merkezde ikinci şubelerini açmışlardır. Her iki okulda Malta'da FELTOM ve İngiltere'de British Council ve English UK olmak üzere eğitim verdikleri ülkelerin önde gelen Akreditasyon kurumları tarafından akredite edilmiştir. 

Sunulan Programlar
General English
Intensive English
Business English
TOEFL Prep
IELTS Prep
Cambridge Exam
Junior Programme
Aile Programları
Professional English
English for Specific Purposes
Preparation for TOEFL, IELTS and University of Cambridge EFL


İmkanlar

Clubclass Malta dil okulu, St. Julians'ın merkezinde  otel içinde konumlanmıştır. Okulun binasında konaklama ve diğer tüm tesisler iç içe bulunmaktadır, Malta'da bina içersinde konaklama imkanı bulunan tek okuldur. Büyük, parlak, klimalı derslikler, Wi-Fi, internet kafe, öğrenci çalışma merkezi, kütüphane, yüzme havuzu, fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, sauna, jakuzi, kafeterya, restoran, çamaşırhane gibi olanaklara sahiptir. Ulaşım toplu taşıma vasıtalarıyla kolayca sağlanmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Gozo'ya doğal tur, Malta turu, Comino 2Blue Lagoon' by Powerboat, Golden Bay ve Cennet Koyu plaj gezileri, Mdina (Sessiz Şehir) turu, Boat Party. St. George’s Bay, Paceville ya da St. Julian’s sahillerine yürüyüş,  Jazz müzikten klasik müziğe birçok müzikal etkinlikleri, spor turnuvaları gibi bir çok faaliyete katılabilirsiniz.


Konaklama

Okulla aynı binada bulunan tek ya da çift kişilik odaların yanı sıra, apartlar, öğrenci hostelleri, öğrenci evleri, oteller ve aile yanı konaklaması okulun öğrencilerine sunmakta olduğu konaklama seçenekleridir.


Clubclass English Language Schools Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita