CLLC College

Kanada / Toronto / Merkeze Uzaklık 14 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
14 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 14
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

2005 yılında merkezi Kanada Hanifax ta kurulan CLLC College dil okulunun Hanifax,

Toronto, Ottawa da şubeleri bulunmaktadır. CLLC Okulu ulusal ve uluslararası düzeyde yetkili bir kurum olarak tanınmakta ve 40'tan fazla farklı kolej ve üniversite ile ortaklıklar yürütmektedir. Dil eğitiminde okuma, yazma, dinleme, konuşma ve eleştirel düşünme becerilerine önem verilmektedir. Aynı zamanda; makale yazma, sınava hazırlık, not alma teknikleri gibi farklı aktiviteler de  program içindedir. 

Sunulan Programlar

Genel İngilizce Kursu
Üniversite Pathway Programı
IELTS / TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
Seçmeli İngilizce Kursu
İş İngilizcesi Kursu
Yoğun İngilizce Kursu
Yarı- Yoğun İngilizce Kursu
Hızlandırılmış Program
Aile Programı
Grup Programı
Yaz Kampı Programı


İmkanlar

CLLC Toronto, CLLC'nin tek kendi mülk sahibi binasıdır Lawrence ve Avenue semtinin köşesinde yer almaktadır. 10 milyon metrekarelik kampüs içerisinde tam donanımlı 10 derslik

Bulunmaktadır ,Kampüs, kafelere restoranlara alışveriş merkezlerine tarihi yerlere yakın konumdadır.bilgisayar odası çalışma odası, salonu,kütüphanesi.ücretsiz interneti  bulunmaktadır.Toplu taşıma araçlarıyla kolaylıkla ulaşım sağlanmaktadır.


Sosyal İmkanlar

CLLC Toronto öğrencilere boş zamanlarını değerlendirmek, İngilizcelerini aktif ortamda kullanabilmek için geziler,sosyal kültürel,sportif.eğlenceli aktiviteler sunmaktadır.Bu sayede hem arkadaş edinip hemde öğretmenleriyle rahat ortamda zaman geçirme şansına sahip oluyorlar.


Konaklama

CLLC Toronto kendisini tercih eden öğrencilere çeşitli konaklama alternatifleri sunmaktadır.Aile yanı konaklaması, Yurt Konaklaması,  konut, öğrenci evleri,


CLLC College Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita