CES - Centre of English Studies

İrlanda / Dublin / Merkeze Uzaklık 4 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 25 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 25 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

1979 yılında kurulan CES, Avrupa'nın en saygın dil okullarından biridir.  CES, her biri özenle ve dikkatle seçilmiş, profesyonelce çalışan personeli ile uluslararası bir üne sahiptir. İngiltere ve İrlanda'daki tüm öğretmenler, öğretmenlik için gerekli olan tüm sertifikalara ve niteliklere sahiptirler. 2007 yılında CES'e dört merkezi ile birlikte ''Avrupa Yıldız İngilizce Dil Okulu'' ödülü verilmiş olup, 2007 ve 2011 yılları arasında bu ödüle aday gösterilmiştir.  Bu ödüle 5 yıl arka arkaya aday gösterilen tek okul olma özelliğine sahiptir. Bir çok akreditasyona sahip olan okul İrlanda'da ACELS tarafından akredite edilmiştir. CES dil okulları, British Council akreditasyonuna sahiptir ve English UK üyesidir. İngiltere’de Oxford, Londra ve Worthing şehirlerinde merkezleri bulunmaktadır.

Sunulan Programlar
Standart Genel İngilizce Kursu
Yoğun Genel İngilizce Kursu
Birleştirilmiş İngilizce Kursu
Tam Zamanlı IELTS Hazırlık Kursu
IELTS Sınavına Hazırlık Kursu
Genel İngilizce ve İş İngilizcesi Kursu
Çoklu-Yer Kursu
Birebir İngilizce Dersleri
Cambridge Sınavına Hazırlık Kursları
İş Tecrübesi ve Genel İngilizce Kursu


İmkanlar

CES Dublin İrlanda’da Dublin şehir merkezinde kurulmuştur. Trinity College ve Dublin Kalesi ile aynı cadde üzerinde bulunmaktadır. Okulu, birbirine 2 dakikalık yürüme mesafesinde olan iki binada hizmet vermektedir. TV ve video imkanları ile donatılmış toplam 25 adet sınıfta ortalama 10 öğrenci grubuyla İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binası ayrıca, Internet erişimli ve yüksek teknolojiye sahip multimedya merkezi ve bilgisayar odası, kablosuz Internet bağlantısı, dinleme merkezi, kütüphane, kafe ile donatılmıştır. Dame Court’daki ikinci binada bulunan büyük ekran plazma TV’li CES kafe’de sıcak yemek ve içecek servisi vardır. Toplu taşıma araçlarına yakınlığı dolayısıyla ulaşım kolay ve sorunsuz olmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Çeşitli sosyal ve kültürel aktiviteler, spor etkinlikleri, geleneksel pub geceleri, festivaller ve geziler gibi çeşitli sosyal,  sportif , kültürel ve turistik faaliyetlere katılabilirsiniz.


Konaklama

CES Dublin kendisini tercih eden öğrencilerine kurs bitimine kadar, aile yanı konaklaması, apartman dairesi, öğrenci rezidansları. öğrenci yurdu ve misafirhanede konaklama alternatifleri sunmaktadır. 


CES - Centre of English Studies Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita