Centro Giacomo Puccini

İtalya / Viareggio / Merkeze Uzaklık 4 Km

Yaş Aralığı Konaklama
17 Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /
Yaş Aralığı 17
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /

1982 yılında  İtalya'nın üçüncü büyük şehri olan Napolide kurulmuştur. Genel İtalyanca kursunun yanı sıra İtalyan kültürü, İtalyan yemekleri gibi farklı programlar sunmaktadır. Okul, İtalyan dili ve kültürü öğretimi konusunda uzmanlaşmıştır ve otuz yıllık tecrübesi ile seçkin bir üne kavuşmuştur. Öğrenciler İtalyanca'nın yanı sıra kültürel ve hobisel programları da tercih etmektedirler. Öğretmenler, İtalyanca'yı yabancı dil olarak öğretme konusunda uzun deneyime sahiptir. Okul, Eğitim, Üniversite ve Araştırma Bakanlığı tarafından onaylıdır ve Üniversitenin CILS sınavlarına yönelik resmi bir merkezdir.

Sunulan Programlar

Standart İtalyanca Kursu

Yoğun Kurslar Artı 5 & Artı 10

Bireysel Dersler

Yaşça Büyük Olanlar için Kurslar

Diploma Kursu

İş İtalyancası Kursu
İmkanlar

Okul İtalya’da, 1988 yılında Viareggio şehir merkezinde kurulmuştur. Okul Mazzini meydanına yakın sahil "Versilia" üzerinde konumlanmıştır. Okul, koşu, bisiklet kiralama veya tenis oynayabileceğiniz bir Pinewood ormanının yanındadır ve plaja yürüme mesafesinde yer almaktadır. Okul, 2 katlı bir binada, tam donanımlı 9 sınıfta deneyimli öğretmenler tarafından İtalyanca dil eğitimi verilmektedir. Binada ayrıca; çalışma odası, kütüphane, bilgisayar odası, wi-fi, kantin, bahçe, teras  bulunmaktadır. Toplu taşıma vasıtalarıyla ulaşım kolaydır.


Sosyal İmkanlar

Okul konserler, kültürel etkinlikler, gezi, müzeler, sportif faaliyetler için aylık program düzenler. Ayrıca öğrenciler, tur için bisiklet kiralayabilir ve Pisa gibi diğer şehirleri ziyaret edebilir, sahilde dinlenebilir, kıyıdaki şık mağazaları gezebilir veya Floransa, Lucca ve Elba Adası'na gidebilirler.


Konaklama

Centro-Viareggio kendisini seçen öğrencilere kurs süresince; Aile yanı konaklaması, paylaşımlı öğrenci evleri, daire, 2 yıldızlı otel, öğrenci yurtları, kamp gibi konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


Centro Giacomo Puccini Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita