Central School Of English

İngiltere / Londra

Haftalık 296 GBP

‘den başlayan fiyatlarla

Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /

Haftalık 296 GBP

‘den başlayan fiyatlarla

Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /

1968 yılında Londra'nın merkezinde kurulan Central School of English kaliteli bir İngilizce dil okuludur. Tasarlanan kurslarla, yetişkinlere geniş bir yelpazede kaliteli İngilizce dil kursları sunarak, öğrencinin bireysel gereksinimlerini karşılamayı amaçlamaktadır. Öğrencilerin kariyerlerini geliştirmelerine veya bir sonraki promosyonlarını almalarına yardımcı olan eğitimi sunmaktadır. Öğrencileri sınavlara hazırlar ve uzman konuları öğretir.İmkanlar

Central School of English, Londra’nın kalbinde yer alan ve klasik Victorian tarzına sahip binada İngilizce dil eğitimi hizmeti vermektedir. Tottenham Court Road metro istasyonunun hemen yanında yer almaktadır. British Museum ve Covent Garden gibi önemli turistik mekanlara ise sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Restoran, kafe, eğlence mekanları ve mağazalarla çevrelenmiştir. Tamamı interaktif tahtalarla donanımlı modern 17 derslikte, maksimum 12 kişilik gruplar halinde eğitim verilmektedir.Okul binasında ayrıca, engelli öğrenciler için uyumlu erişim imkanı, Dil laboratuvarı, Bilgisayar laboratuvarı, Etüd merkezi, öğrenciler için ücretsiz internet erişimi. İngilizce dil kütüphanesi, Teras Bahçesi, gibi olanakları bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Kareoke, öğrenci partileri, tiyatro ve müzikaller için indirimli biletlerle avantajlı etkinlik programları, haftalık futbol ve pub toplantıları, müze gezileri, spor faaliyetleri (futbol, yoga, bowling vb), hafta sonu Paris / Amsterdam gezilerini içeren çok seçenekli sosyal aktivitelere sahiptir.


Konaklama

Londra Central School kendisini seçen öğrencilerine, aile yanı konaklama, yurt konaklaması, öğrenci evleri, öğrenci rezidansları, hotel,  apartmanlar ve stüdyo daireler gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


Central School Of English Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita