CDC - Carl Duisberg Centrum

Almanya / Köln / Merkeze Uzaklık 5 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
17 24 Hafta almanca Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 17
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili almanca
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

CDC-CARL DUISBERG CENTRUM;1962 yılında kurulmuş kaliteli eğitim veren bir dil okuludur. Birçok ülkede şubeleri vardır. Bu şubelerden biride Almanya’nın Köln şehrinde kurulmuştur. Carl Duisberg Centrum Köln, Köln'ün şehir merkezinin kuzey kenarında çok merkezi bir konumda yer almaktadır. Doğrudan çevresinde yeşil Hansa Meydanı ve birçok restoran, kafe, dükkan, klinikler sinema ve medya park bulunmaktadır.

Sunulan Programlar
Yoğun Almanca Kursu
Almanca Crash Kursu
Birebir Almanca Kursu
Telc,TestDaF,DSH sınav hazırlık kursu
Tıp üzerine Almanca Kursu
Alman Ünüversitelerine kabul için Almanca Hazırlık Kursu
İş dil kursları
Çalışma Vize Programları


İmkanlar

Şehir ve katedral; otobüs, tramvay veya metro ile sadece birkaç dakika kadar. Buralara   yürüyerek de  yaklaşık 10-15 dakika uzaklıktadır. Yeraltı ve S-Bahn ile konaklama, tren istasyonu veya hava limanına hızlıca ulaşabilirsiniz. Centrum Köln'de, klimalı ve tam donanımlı 16 tane ders odaları, bir kütüphanesi,3 multi medya merkezi, kendi kendine öğrenme bilgisayar programları, dvd ler ücretsiz internet ve kafeterya bulunmaktadır. 


Sosyal İmkanlar

 Almanca dil becerilerinizi geliştirmek için ihtiyacınız olan, özel ürünler ve açık hava etkinlikleri için birçok seçeneğiniz bulunmakta. Bunun yanı sıra şehir turları, kültürel geziler ve sportif aktiviteler bulunmakta.  Gelişiminizle ilgili güncel bilgi edinmek için, öğretmenlerle haftalık testler ve geri bildirim görüşmeleri yapılmaktadır.


Konaklama

CDC-CARL DUİSBERG CENTRUM, öğrencilere çeşitli konaklama imkanları sunmakta. Aile yanı, ev sahibi aile, daire, öğrenci evi yada otel seçeneklerinden birini seçme şansına sahipsiniz.


CDC - Carl Duisberg Centrum Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita