British Study Centres

İngiltere / Brighton / Merkeze Uzaklık 6 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16+ 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

British Study Centres, 1950 yılından beri kaliteli hizmet anlayışları ve profesyonel eğitim kadrosuyla her yıl binlerce öğrenciye seçkin programlarıyla dil eğitimi veriyor. British Study Centres, 1950 yılından beri kaliteli hizmet anlayışları ve profesyonel eğitim kadrosuyla her yıl binlerce öğrenciye seçkin programlarıyla dil eğitimi veriyor.

Sunulan Programlar

Genel İngilizce

İş İngilizcesi

Sınav Hazırlık Kursları : Cambridge (FCE, CAE), ILETS, TOEFL, TOEIC

Yaz Okulları

Profesyonller için İngilizceİmkanlar

Şehir merkezinde tüm gezi bölgelerine ve plaja 15 dakika mesafede olan okul, öğrencilerine en iyi hizmeti verebilmek adına yaklaşık 11 kişilik sınıflar, çalışma merkezi, kütüphane, bilgisayar odaları, ücretsiz internet erişimi ve kafeteryaya sahiptir.


Sosyal İmkanlar

Öğrencilerinin sosyal yaşantılarına da katkıda bulunabilmek için her yaz okulun bahçesinde düzenlenen barbekü partilerinin yanı sıra hafta içi çeşitli sportif ve kültürel etkinlikler, hafta sonu da farklı şehirlere geziler planlanmaktadır. Bunlarla birlikte şehrin getirdiği fırsatlarla öğrenciler boş zamanlarını değerlendirmek adına tiyatro, müze, sanat festivalleri ve dans etkinlikleri gibi çeşitli imkanlar bulabilmektedirler.


Konaklama

British Study Centres öğrencilerinin konaklama ihtiyaçlarını özenle seçtikleri ailelerin yanına ya da apartlara yerleştirerek gidermektedir.


British Study Centres Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita