Bristol Language Center

İngiltere / Bristol / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16+ 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Bristol Language Center, Eylül 2004 yılında faaliyete geçmiş olup, kuruluşundan itibaren öğrencilerinin İngilizce konusundaki hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır. İngiltere’de güvenli, özenli ve mutlu bir yaşam geçireceğiniz garantisini veren okul aynı zamanda dolu dolu ve heyecan verici bir dönem geçirmeyi de sizlere vaat ediyor.


Sunulan Programlar

Genel İngilizce

Akademik İngilizce

İş İngilizcesi

Sınav Hazırlık Kursları : TOEFL, TOEIC, IELTS, Cambridge İmkanlar

Bristol Havaalanına 15, şehir merkezine ve tren istasyonuna 5 dakika yürüme mesafesinde olan okul, merkezdeki modern bir binanın ilk 3 katına kurulmuştur. Öğrencilerinin en iyi şartlarda eğitim alabilmeleri adına modern sınıfları, bilgisayar alanı, öğrenci salonu, multimedya merkezi, etüt merkezi, TV odası  ve kafeteryaları mevcuttur.


Sosyal İmkanlar

Sosyal anlamda da öğrencilerinin gelişimini destekleyen okul, öğrencilerin boş vakitlerini değerlendirebilmeleri için çeşitli aktivite ve gezi planları sunmaktadır. Ayrıca okulun bulunduğu konum sayesinde şehrin en popüler yerlerine, mağaza, tiyatro , sinema , restoran ve kafe gibi vakit geçirebileceğiniz alanlara da kısa bir yürüyüşle ulaşabilirsiniz. 


Konaklama

Okul öğrencilerine konaklama için aile yanı ya da yurt seçeneklerini sunmaktadır.


Bristol Language Center Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita