Bloomsbury International

İngiltere / Londra

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16+ 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Bloomsbury International devlet tarafından koruma altında tutulan çok özel Georgean tarzı, antik fakat bir o kadar da modern bir iç mimariye sahip olan binasında eğitim vermektedir. Bloomsbury International'daki kurslar, akademik ve profesyonel becerilerinizi geliştirebilecek, uluslararası bir atmosferde kültürel zenginlik içinde deneyimlerinize bir yenisini katmanızı sağlayacaktır. 

Sunulan Programlar:

General English

Intensive English

Business English

Vacation English

Academic English

TOEFL Prep

IELTS Prep

Cambridge Exam

Academic Year and Semester

Teacher Training

One-to-one

TOEIC

Special Group Coursesİmkanlar

Bloomsbury International Londra, Londra'nın merkezine 5 dakikalık uzaklıkta, Bloomsbury’de bulunmaktadır. British Müzesi’ne, Londra Üniversitesi’ne yakın konumdadır. Metro istasyonuna ve otobüs durağına 2 dakika yürüme mesafesindedir. Okulun bulunduğu bu bölge Londra’nın entelektüel ve edebi açıdan kalbi sayılır.  Aydınlık ve ferah sınıflar da  14 kişilik gruplar halinde kaliteli İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında ayrıca, Bilgisayar odası, kablosuz internet erişimi, çalışma salonları, lisan laboratuvarı, 60 kişi kapasiteli tiyatro ve sinema odası, kafe, kitap ve film kulüpleri vardır. Aynı zamanda TOEIC test merkezidir.


Sosyal İmkanlar

Bloomsbury International'da her gün farklı bir sosyal aktivite imkanı vardır. Pazartesi: günlük spor, film kulübü. Salı: çeşitli oyunlar ve tiyatro gösterisi. Çarşamba: Bilim Müzesi, bowling. Perşembe: kitap klübü, uluslararası mutfak. Cuma: barbekü, pub. Hafta sonları Londra dışına geziler. Hyde Park, London Hayvanat Bahçesi, British Müzesi, The London Eye, Tower of London, Tate Modern, St. Paul's Katedrali, Buckingham Sarayı, Ulusal Tarih Müzesi gezilecek yerler arasındadır.


Konaklama

Bloomsbury International kendisini seçen öğrencilerine; Aile yanında konaklama, yurt konaklaması, öğrenci evleri, öğrenci rezidansları, hotel gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


Bloomsbury International Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita