Beet Language Center

İngiltere / Bournemouth / Merkeze Uzaklık 3 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16+ 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

Beet Language Dil Okulu, 1979’dan bu tarafa giderek arttırdığı kalitesiyle Bournemouth’un önde gelen dil okullarından birisidir. İngilizceyi daha iyi konuşmanıza yardımcı olacak dil becerileri kazanmanız, iletişim kurarken daha etkili ve kendinizden emin olmanız, dinleme, okuma ve yazma becerilerinizi geliştirmeniz ve gramer bilgilerinizi arttırabilmek adına çalışmalarını sürdürmektedirler.

Sunulan Programlar

Genel İngilizce

Sınav Hazırlık Kursları : IELTS, Cambridge (FCE, CAE)

Akademik Hazırlık

Profesyoneller için İngilizce : CELTA, Teacher Training, One-to-One İmkanlar

19. yüzyıldan kalma okul binası, son derece modern bir restorasyon ile öğrencilerin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Tam donanımlı sınıfları, dil laboratuarları, kantinler ve ücretsiz internet erişimi sağlayan merkezleri bulunmaktadır. Okul fiziksel donanımın yanı sıra kaliteli eğitmenleriyle de ön sıradadır. 


Sosyal İmkanlar

Öğrencilere boş zamanlarını değerlendirmeleri açısından çeşitli aktiviteler sunarak onları sosyal yaşantıya da teşvik etmektedir. Açık konferans, film, müzik ve tiyatro akşamları gerçekleştirilen etkinliklerden bazılarıdır. Çevreyi tanımaları ve turistik yerleri görebilmeleri adına da geziler düzenlenmektedir.


Konaklama

Beet Language, konaklama için öğrencileri aile yanlarına ya da öğrenci evlerine yerleştirmektedir.


Beet Language Center Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita