Azurlingua Ecole de Langues

Fransa / Nice / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta fransizca Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili fransizca
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1990 yılında kurulan Azurlingua –Nice dil okulunun amacı; Ana dili Fransızca olmayan kişilere kaliteli bir Fransızca dil eğitimi vermektir. Bu konuda yıllardır tecrübe kazanmış bir okuldur. Her stajyerin tüm dikkati hak eden özel bir konuk olarak görmektedirler. Yabancı dil olarak Fransızca öğretimi konusunda uzmanlaşmıştır (FLE), Fransa'da dil eğitimi gezileri düzenlemede sağlam bir deneyime sahiptir. Azur Lingua’da eğitim veren öğretmenlerin hepsi yüksek öğretim mezunudur.

Sunulan Programlar

Standart Fransızca Kursu

Yoğun Fransızca Kursu

Süper Yoğun Fransızca Kursu

DELF Sınavına Hazırlık Kursu

Birleştirilmiş Kurslar

Fransızca Pratik Sertifika Programı

Üniversiteye Hazırlık Programı

İş Fransızcası Kursu

50+ Yaşında Olanlar Için Fransızca Kursuİmkanlar

Azurlingua Ecole de Langues-Nice; Fransa’da nice şehrinin merkezinde konumlanmıştır. Vieux Nice ve Promenade des Anglais'e 15 dakikalık, Plaja 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.  Okulun yanında çeşitli otobüs istasyonları vardır. Okul ikamet olduğu bir ana bina, birde müştemilat bulunmaktadır. 11 modern ve geniş sınıfta ortalama 12 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Binada ayrıca, öğrenci salonu, kafeteryası, bilgisayar odası, Wi-fi, Bahçede 1 adet sınıf bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Öğrenciler, dalış, kano, yelken ve rüzgar sörfü gibi spor aktiviteler, Cannes, Monaco ve Monte-Carlo, Villefranche sur Mer, Grasse, Antibes, Menton, Saint-Tropez, Saint-Paul de Vence gezileri, Modern ve Çağdaş Sanat Müzesi’ni, panoramik bir şehir manzarası sunan Kale Parkı’nı, Fransa’nın milli anıtlarından biri olan Aziz Nicholas Rus Ortodoks Katedrali’ni ve şehrin ünlü müzesi Massena Müzesi’ni ziyaret aktivitelerine katılabilirler.


Konaklama

Azurlingua-Nice kendisini tercih eden öğrencilere, ev sahibi aile, kampüs merkezli konut, Park Imperial’ı öğrenci yurdu konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


Azurlingua Ecole de Langues Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita