Atlas Language School

İrlanda / Dublin / Merkeze Uzaklık 6 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
18 25 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 18
Eğitim Süresi 25 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

2003 yılında kurulan Atlas Language school’un   bugünkü konumuna gelişindeki en büyük avantajlarından biri, küçük ama ilkeli ilerlemesidir. Okulun misyonu benzersiz sosyal ve kültürel ortamda İngilizce eğitimi veren mükemmelliği yakalamaktır. Atlantic Language'in Dublin ve Galway'de 2 tane okulu bulunmaktadır. Her iki merkezde de İngilizce dil seviyeleri ne olursa olsun tüm öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için geniş yelpazede dil eğitimi programları sunmaktadır.

Sunulan Programlar
Genel İngilizce Akıcılık Ku
Genel İngilizce Akıcılık Kursu – Yoğun
Genel İngilizce Akıcılık Kursu – Plus
Yarı Zamanlı Genel İngilizce
Tam Zamanlı FCE Sınavına Hazırlık Kursu
Genel İngilizce Akıcılık Kursu – Plus + CAE Hazırlık Kursu
Genel İngilizce Akıcılık Kursu – Plus + IELTS Hazırlık Kursu
Genel İngilizce Akıcılık Kursu – Plus + TOEIC Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi Kursu


İmkanlar

Atlas Language school, Dublin şehir merkezinin güneyinde, şehir merkezine 5 dakikalık yürüme mesafesinde,4 katlı modern bir binada eğitim vermektedir. Tramvay otobüs gibi toplu taşıma araçları okul binasının yakınındadır. Ivegh Garden hotelinin yanındadır. Modern ferah 15 kişilik dersliklerde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında ayrıca, kütüphane, tam donanımlı derslikler, öğrenci odası, bilgisayar odası, kafe, kantin, internet gibi olanaklar bulunmaktadır. Samimi ve dinamik bir ortamda profesyonel dil eğitimi sağlamaktadır. Mükemmel öğretmen ve çalışanlarıyla Atlas Language School gelen öğrencilere harika bir atmosferde hem eğitim vermekte hem de sosyalleşmeleri için büyük çaba harcamaktadır. 


Sosyal İmkanlar

Okul partileri, festivaller, müze ve galeri gezileri, sinema ve tiyatro ziyaretleri, Sörf, futbol, yogo gibi aktivitelere katılabilirsiniz. Ayrıca Okul, günlük aktivitelerin yanı sıra hafta sonu için Dublin dışına gezilerde düzenlemektedir.


Konaklama

Atlas Language School, ailelerin yanında konaklama, apartman dairelerinde  veya otellerde, yurtlarda, hotellerde. öğrenci evlerinde  konaklama seçenekleri sunmaktadır.


Atlas Language School Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita