Atlantic Language School

İrlanda / Galway / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Konaklama
17 Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 17
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

Atlantic Language, 1993'te İrlanda Galway'de kurulmuştur. Galway ve Dublin'de şubeleri bulunmaktadır. İrlanda Hükümeti Eğitim ve Bilim Dairesi tarafından akredite edilmiş,  seçkin bir İngilizce dil okuludur. Misyonumuz, eşsiz bir sosyal ve kültürel ortamda İngilizce eğitiminin sağlanmasında mükemmelliğe ulaşmaktır

Sunulan Programlar
Standart Genel İngilizce Kursu
Yoğun İngilizce Kursu
Birleştirilmiş İngilizce Kursu
Genel İş İngilizcesi Kursu
Cambridge FCE Sınav Yoğun Hazırlık Kursu
Cambridge CAE Sınav Yoğun Hazırlık Kursu
IELTS Sınav Yoğun Hazırlık Kursu
IELTS Sınav Genel Hazırlık Kursu
Akademik Yıl Programı – Standart
Akademik Yıl Programı – Yoğun
30+ Yaşında Olanlar için Genel İngilizce Kursu
30+ Yaşında Olanlar için Yoğun İngilizce Kursu
CLIL – YLTT – TR Odaklı Öğretmen Yetiştirme Kursları


İmkanlar

Atlantic Language Galway merkezi, Galway şehir merkezinde Fairgreen Yol'u üzerinde konumlanmıştır. Eyre Meydanı’na yalnızca 2 dakikalık mesafede yer almaktadır. Dublin havaalanına bir saat mesafede bulunmaktadır. Okul şehir içi ulaşımda kolaylık sağlayan bir yerde konumlanmıştır. Tren istasyonu hemen okul binasının yanında bulunmaktadır.  Okulun etrafında birçok dükkan, restoran, kafe ve bar bulunmaktadır. Bütün şehir otobüs servisleri, taksileri  ve Galway Havaalanı'na giden servisleri Eyre Meydanı’ndan bulmak mümkündür. Modern bir cam binanın en üst katında yer alan Atlantic Language,  gün boyu doğal ışık almaktadır. En son dil eğitimi teknolojisine entegre edilmiş,20 adet sınıfta tecrübeli öğretmenler tarafından kaliteli İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında ayrıca, kafe, bir çatı bahçesi, çalışma odası, kütüphane, kablosuz ağ bağlantısı ve internet bağlantılı 17 bilgisayar, öğrenci salonu mevcuttur.


Sosyal İmkanlar

Galway şehir turu, film günleri, klüb günleri, Noel konserleri, Cadılar Bayramı partileri, fotoğraf yarışmaları, ücretsiz kelime dersleri, uluslararası yemek günleri gibi birçok faaliyete katılabilirsiniz. Bu büyüyen İrlanda şehri, birçok hazineye ev sahipliği yapar. Ünlü Quay Caddesi, Galway Sanat Merkezi, katedral, birçok festival ve tabii ki, publar gezi listenizde yerini alacaktır.  Her köşede yetenekli müzisyenler sizi sokaklarda dans ettirecekler. Birçok müzik festivali bulunmaktadır. Tarihin modern yerliler ve zarif mimariyle bir arada yaşadığı canlı ve renkli sokaklarda gezin.


Konaklama

Atlantic Language Galway,kendisini tercih eden öğrencilere, aile yanı konaklaması, apartman daireleri, oteller, yurt konaklaması gibi seçenekler sunmaktadır.


Atlantic Language School Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita