Atlantic Language School

İrlanda / Dublin / Merkeze Uzaklık 5 Km

Yaş Aralığı Konaklama
17 Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 17
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

Atlantic Language, 1993'te İrlanda Galway'de kurulmuştur. Galway ve Dublin'de şubeleri bulunmaktadır. İrlanda Hükümeti Eğitim ve Bilim Dairesi tarafından akredite edilmiş,  seçkin bir İngilizce dil okuludur. Misyonumuz, eşsiz bir sosyal ve kültürel ortamda İngilizce eğitiminin sağlanmasında mükemmelliğe ulaşmaktır.

Sunulan Programlar
Standart Genel İngilizce Kursu
Yoğun İngilizce Kursu
Birleştirilmiş İngilizce Kursu
Genel İş İngilizcesi Kursu
Cambridge FCE Sınav Yoğun Hazırlık Kursu
Cambridge CAE Sınav Yoğun Hazırlık Kursu
IELTS Sınav Yoğun Hazırlık Kursu
IIELTS Sınav Genel Hazırlık Kursu
Akademik Yıl Programı – Standart
Akademik Yıl Programı – Yoğun
30+ Yaşında Olanlar için Genel İngilizce Kursu
30+ Yaşında Olanlar için Yoğun İngilizce Kursu
CLIL – YLTT – TR Odaklı Öğretmen Yetiştirme Kursları


İmkanlar

Atlantic Language Dublin, Dublin şehir merkezinde Magennis Place üzerinde çok merkezi bir konuma sahiptir. Pearse Steet DART İstasyonu'na bitişik ve Yeşil ve Kırmızı LUAS tramvay hatlarına ve tüm otobüs güzergahlarına kolay erişim sağlanmaktadır. Trinity College Dublin ve Grafton Street gibi birçok ünlü turistik mekan yürüme mesafesindedir. Okulda genel İngilizce, IELTS ve Cambridge sınav hazırlık kursları ve iş İngilizcesi kursları verilmektedir. Ayrıca 30 yaş üzeri öğrenciler için özel programlar bulunmaktadır. Modern bir binanın 4 katına yayılmıştır. Tam teknolojiyle donatılmış, interaktif tahtaları bulunan,18 adet derslikte İngilizce dil eğitimi yapılmaktadır. Okul binasında ayrıca, geniş bir lobi, öğrenci salonu, kablosuz internet erişimi, bilgisayar laboratuvarı ve kantin, kafe gibi olanaklar bulunmaktadır. 


Sosyal İmkanlar

Okul, her hafta zengin ve çeşitli aktiviteler sunmaktadır. Spor meraklıları yeşil ortamında yürüyüş yapmanın veya bir nehir balıkçılığının tadını çıkaracaklar.  Sayısız müzeleri, sanat galerilerini, modaya uygun dükkanlarını ve havalı barları keşfetmek için şehrin rehberli yürüyüş turları düzenlenmektedir. Okul ayrıca İrlandalı şarkılara, kültüre veya dile adanmış sınıfların yanı sıra kitap kulüpleri de sunmaktadır. Dublin'deki dil kursunuz boyunca harika zaman geçirmeye hazır olun.


Konaklama

Atlantic Dublin Dil Okulu kendisini tercih etmekte olan öğrencilerine, kurs süresince  aile yanı konaklaması ve öğrenci yurdu konaklaması gibi konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


Atlantic Language School Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita