ATC Language Schools

İngiltere / Winchester / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Konaklama
18 Aile Yanı /
Yaş Aralığı 18
Konaklama Aile Yanı /

Winchester School of English 1989 yılında kurulmuş ve öğrenciler rahat bir ortamda öğrenim sağlayan küçük ve samimi bir okuldur. Öğrencilerin mümkün olan en hızlı bir şekilde ilerleyebilmeleri için öğrenci sayısını 40 la sınırlandırmıştır. Winchester İngilizce Okulu'nun itibarı, çok yüksek derecede kişisel ilgi ile küçük sınıflardaki akademik mükemmelliğin temelleri üzerine kurulmuştur. Öğrencilerimizin İngilizce yaşamını ve kültürünü tam olarak keşfederek ve deneyimleyerek dil becerilerini kullanmalarını ve geliştirmelerini istemektedir.

English UK ve Quality English üyesi olan okuldaki tüm kurslar British Council tarafından akredite edilmiştir.  Winchester School of English'in ünü az sayıda öğrenciden oluşan sınıflarda, akademik mükemmellik ile üstün derecede kişisel ilgi temelleri üzerine kurulmuştur. İrlanda’da Dublin ve Bray merkezlerinde hizmet veren ATC Language Schools’un İngiltere’deki tek şubesi Winchester ‘da yer alır.

Sunulan Programlar
Yoğun İngilizce 
Birebir Genel İngilizce
Birebir İş İngilizce
IELTS, Cambridge Hazırlık kursları
Yaz Yoğun Genel İngilizce


İmkanlar

Winchester School of English, güney İngiltere'de Londra'nın göbeğinden 1 saatten az uzaklıkla, Winchester şehrinde yer al butik bir okuldur. Okul, 100 yıl önce bir aile konağı olarak kurulan Victoria dönemine ait muhteşem bir binada yer almaktadır. Bu yüzden de öğrenciler doğal olarak kendilerini büyük bir ailenin bir parçası olarak hissederler. Öğretim kadrosu, ana dili İngilizce olan ve TEFL kalifikasyonuna sahip lisans düzeyinde eğitim görmüş öğretmenlerden oluşmaktadır,    Okulumuz ayrıca Cambridge sınavlarının yer aldığı bir test merkezidir (FCE, CAE ve CPE). 

Winchester İngiltere'nin güneyinde olduğu için Londra'ya yakındır ve Gatwick ,  Heathrow Luton , Stansted ve Southampton gibi birçok havalimanından kolayca ulaşılabilir. İngiltere'ye feribotla seyahat etmeyi tercih ederseniz, birkaç limana ( Portsmouth , Southamptonve Dover ) da yakındır. Winchester'da tren , otobüs veya taksi ile seyahat edebilirsiniz. Okul Londra’ya trenle 1 saat, sahile 20dk yürüme mesafesindedir. Tam donanımlı sınıflarda Dost Yönetim Ekibi ve Yüksek Nitelikli Öğretim Kadrosu ile  yaz sezonunda maksimum 10, geri kalan dönemlerde ise 8 kişilik gruplar halinde eğitim verilmektedir.


Sosyal İmkanlar

Okulda dil pratiği yapmak ve boş zamanları değerlendirmek için bazı aktiviteler yapmaktadır. İlk gün gerçekleştirilen oryantasyon gezisinden başlayarak yakın bölgelere yarım günlük gezilere, kriket müsabakalarına, konuşma klüplerine, günü birlik Londra, Bath gibi yakın şehir gezilerine katılabilirler. Ayrıca okula 10 dk yürüme mesafesinde büyük bir alış veriş merkezi bulunur.


Konaklama

Okul öğrencilerine aile yanı konaklaması, sadece yaz döneminde öğrenci yurdu, otel gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır. Kursun önemli bir kısmı, İngilizce 'yi ve İngilizce yaşam tarzını tanımak için bir fırsattır, bu yüzden yerel evden kalma sağlayıcılardan biriyle kalmanız önerilmektedir


ATC Language Schools Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita