ACET - Active Centre of English

İrlanda / Cork / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 25 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 25 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /

Acet-Active Centren of English,1975 yılında Cork şehir merkezinde Gürcü binasında kurulan bir aile işletmesidir. Kişisel dokunuşlarla bir butik dil okuludur. Eğitmenler, alanında uzman ve deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadırlar. Öğrencilerin dil öğrenme hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır. Okulun ilk günü öğrencilerine seviye tespit sınavı uygulamakta ve öğrencileri dil yeterliliklerine göre sınıflara ayırmaktadır.  50 yaşını geçmiş olan yetişkin öğrenciler için de özel olarak ‘Altın Program’ düzenlenmektedir. Cork şehrine Avrupa’nın diğer şehirlerinden ulaşmak çok kolaydır. Londra’dan hava yolu ile ulaşım bir saatten az sürmektedir.  Ayrıca, Fransa ve İngiltere’den feribot seferleri de bulunmaktadır.

Sunulan Programlar
Genel Ingilizce Kursu
Yoğun İngilizce Kursu
Öğeleden Sonra Ingilizce Kursları
Sınava Hazırlık Kursları
Öğretmen Yetiştirme Kursları
Üniversite Pathway Programı
Birleştirilmiş Kurs
Birebir dersler
Altın Program (50+ yaş)


İmkanlar

Active Centre of English Training , Cork şehrinin merkezinde, restoranlara, kafelere ve alışveriş merkezlerine oldukça yakında konumlanmıştır. Okul,  18. yüzyıl ruhu korunarak restore edilmiş iki binada eğitim vermektedir ve okul binasında, 24 adet sınıfı, çalışma odası, sinema odası, bilgisayar odası, ücretsiz interneti, kafeteryası ve bahçesi bulunmaktadır. Çalışma odası; dil öğrenme programlarının bulunduğu bilgisayarlara, pratik yapabileceğiniz dökümanlara, kütüphaneye ve multi-media arşivine sahiptir.  Sinema salonu; öğrencilerin DVD ve video arşivinden faydalanabileceği büyük bir ekran ve ses sistemiyle donatılmıştır. 


Sosyal İmkanlar

ACET / Cork,  şehir turu, Batı Cork ve Keryy’e geziler, İrlanda dansı öğrenme, Pub akşamları, Karaoke geceleri, Tiyatro geceleri, Bowling, Greyhound Racing ve Cork limanından balina izleme turları, futbol, golf, bisiklet, tenis, yelken, balıkçılık, rüzgar sörfü, kano v.b gibi aktiviteler sunmaktadır.


Konaklama

ACET / Cork,  aile yanında konaklama, apartman dairesinde konaklama, otelde ve ya öğrenci yurdunda konaklama imkânları sağlamaktadır.


ACET - Active Centre of English Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita